Заміна дисплейного скла на Samsung в місті Рівне

  • Безкоштовна діагностика вашого смартфону
  • Чесна ціна
  • Заміна модуля за 30-45 хв
  • Гарантія на ремонт дисплею 90 днів
  • Тільки оригінальні екрани. Ніяких китайських копій.

Чому при пошкодженні скла, варто заміняти лише його а не увесь екран повністю?

Незважаючи на заявлену міцність скла вірогідність розбити чи пошкодити його при падінні досить велика. Оригінальні екрани AMOLED на Samsung завжди коштували і коштують досить дорого. Якщо на Вашому телефоні розбилось дисплейне скло, то ми рекомендуємо Вам негайно звернутись до нашого сервісного центру та замінити його. Завдяки сучасним технологіям ми можемо замінювати не увесь дисплейний модуль, а лише саме скло.

  • Така робота обійдеться Вам значно дешевше в порівнянні з повною заміною оригінального екрану, вартість якого може перевищувати 50% від ціни нового смартфону.
  • Завдяки заміні лише скла на Samsung, на телефоні гарантовано залишається стояти рідний оригінальний дисплей.

Що ви отримаєте замовивши ремонт екрану на Samsung саме в «MobiFon»?

Перш ніж замовити заміну скла, просимо Вас звернути особливу увагу на технології переклеювання, адже вони суттєво відрізняються по якості та напряму впливають на подальшу роботу телефону.

Приклеювання скла на loca клей. Такий спосіб заміни скла на сьогоднішній день вже досить застарів, проте часто невеличкі майстерні й досі його використовують оскільки на клей посадити скло значно легше, швидше і при цьому можна обійтись без використання спеціального обладнання. Недоліки такого методу приклеювання скла проявляються досить часто, серед них: плями, витік клею з-під скла, пожовтіння, спотворення передачі кольору та інші.

Приклеювання скла на OCA плівку по технології виробника. Завдяки багаторічній практиці, ми на власному досвіді переконалися в тому що реставрацію скла необхідно проводити лише по технології OCA. Вартість заміни скла на OCA плівку зазвичай не перевищує вартість його проклейки на UF клей, проте переваги такої технології значно більші. Оскільки саме OCA плівка перевершує рідкий клей за такими показниками як світлозаломлення, відображення, повне та надійне зчеплення поверхонь між собою. На відміну від клею, плівка OCA забезпечує більшу прозорість та не жовтіє з часом. Таким чином, можна сміливо заявити про те, що найголовнішою перевагою такого методу заміни скла на Samsung є економія грошей без втрати якості.

Також варто відзначити, що в нашому сервісному центрі застосування плівки OCA для заміни скла проводиться тільки на професійному обладнанні. Всі ремонтні роботи проводять професіонали, котрі добре знають свою справу. Процедура по заміні скла пройде для Вас швидко та без зайвої головної болі, адже з нами Ваш смартфон в надійних руках.

Я власною репутацією ручаюсь за якість виконаних робіт. Телефон завжди при мені, і будь-який клієнт може висловити своє реальне ставлення до персоналу або якості обслуговування.

Віталій Ковальчук

Засновник і директор «MobiFon»