Заміна скла екрану iPhone в Рівному Залишити коментар

Наші переваги:

  • встановлюємо якісне оригінальне скло
  • замінюємо поліризаційну плівку
  • встановлюємо якісну нову рамку
  • ніяких плям , пузирів, пилюки та дефектів
  • при потребі рівняємо корпус
  • швидкість виконання замовлення (60 хвилин)
  • ми є надійними постачальниками послуги
  • 100% гарантія.

Багато наших клієнтів питають: що краще міняти скло чи китайський модуль? Наша відповідь: 100% скло. Чому? Тому що Ваш дисплей та сенсор залишаються оригінальні і якщо Ви будете міняти в нас скло то отримаєте неперевершену якість , ніхто навіть і не зрозуміє що у Вас замінене скло.

З частих поломок, з якими звертаються в наш сервісний центр, можна виділити розбите скло екрану. Як правило, сучасний спосіб життя призводить до того, що така поломка стає звичайною справою. Багато хто вже навіть не переживають з цього приводу, адже мешканці Рівного знають, куди звертатися. Так, відвідавши наш сервісний центр Mobifon, вже через 60 хвилин ви зможете отримати свій смартфон з заміненим склом. Після цього клієнт отримає від нас гарантію на виконану роботу.

Життя сучасної людини є настільки активною, що навіть такі дорогі речі можуть падати і вдарятися. Так як у iPhone скло екрану має досить великі розміри, він вважається найбільш вразливим місцем на мобільному пристрої. Проте багато користувачів взагалі не надають значення розбитого екрана. Вони вважають, що працездатність пристрою не порушена, а павутина, сколи та тріщини на дисплеї приносять лише незначні незручності. Однак необхідно розуміти, що це може стати причиною більш серйозних несправностей, за яких телефон і зовсім може перестати працювати. Наприклад, при наявності тріщин волога і пил можуть потрапити всередину досить просто. Щоб не погіршити ситуацію, рекомендується найближчим часом звернутися в наш сервісний центр. Звичайно, для заміни скла екрану доведеться трохи витратитися, однак це краще, ніж потім усувати більш серйозні проблеми.
Починаючи з четвертої моделі, iPhone має єдиний модуль, який складається з дисплея і захисного скла. Така особливість дозволяє добитися максимально високої якості зображення. Ця розумна конструкція є досить складною. Тому ні в якому разі не можна самостійно її ремонтувати або міняти. Для професійної заміни скла екрану рекомендується звернутися в наш спеціалізований сервісний центр.

Заміна скла екрану iPhone (Айфоні ) 5, 5c, 5s, 6, 6plus, 6s, 6s plus, 7, 7plus в Рівному

Напевно багато хто вже встигли переконатися, що в Рівному є чимала кількість майстерень з вивісками “ремонт iPhone”. Після відвідування таких офісів ви зможете переконатися, що для ремонту тут використовують підручні засоби, які категорично протипоказані при ремонті iPhone. Це обов’язково повинно вас насторожити, адже професійні ремонтники навряд чи можуть до такого додуматися. Створюється таке враження, що ці люди навряд чи знають, що таке якісний ремонт.

Ми проводимо безкоштовну діагностику, після якої фахівці винесуть свій вердикт. Вони доступно пояснять, які саме деталі доведеться замінювати, і скільки така послуга буде коштувати. Довіривши свій девайс фахівцям компанії Mobifon, можна бути впевненим за його збереження.

Час, необхідний для заміни екрану, переважно, залежить від моделі пристрою. Однак у будь-якому випадку для цього знадобиться не більше 60 хвилин. Як правило, замінений модульний дисплей має гарантію, яка складає три місяці. Звичайно, якщо виникне якась несправність після ремонту, всі послуги для вас будуть абсолютно безкоштовними. Однак необхідно відзначити, що в нашій практиці такого ніколи не було. Щоб дізнатися актуальні ціни або отримати необхідну консультацію, достатньо зв’язатися з контактними телефонами з нашим менеджером.
Потрібно відзначити, що наші інженери проводять заміну екрану настільки якісно, що за зовнішнім виглядом пристрою неможливо буде визначити, чи був він в ремонті. Ви отримаєте абсолютно новий iPhone, який не буде мати жодних ушкоджень.

Залишити відповідь