Ремонт системної плати iPhone (Айфоні) Залишити коментар

Одним з найскладніших елементів будь-якого iPhone є материнська плата. Крім мікропроцесора, тут присутні різні схеми, які відповідають за ті чи інші функції мобільного пристрою. Якщо робота цієї плати буде порушена, найімовірніше весь смартфон вийде з ладу. Пошкодження можуть бути викликані різними факторами, наприклад, на внутрішніх компонентах пристрою може утворюватися конденсат, наслідком якого є утворення корозії.

Щоб виконати ремонт системної плати, звичайних навичок недостатньо. Тут необхідно чітко розбиратися, як правильно діяти в якійсь певній ситуації. З такою трудомісткою роботою можуть впоратися тільки кваліфіковані інженери, які працюють в нашій компанії. Так, після проведення діагностики фахівці можуть прийняти рішення повністю замінити материнську плату. Звичайно, для замовника це буде досить накладно, однак ви будете впевнені, що в подальшому гаджет буде радувати справною роботою. Потрібно сказати, що на повну заміну плати люди погоджуються після певних роздумів. Пов’язано це з тим, що вартість такого ремонту може становити 40 і більше відсотків від вартості нового iPhone.

Ситуації, в яких заміна плати просто необхідна:

  • більшу частину компонентів системної плати неможливо відновити;
  • материнська плата має тріщини і відколи;
  • було допущено коротке замикання, після якого просто неможливо відновити працездатність системної плати.

У всіх інших ситуаціях ми розглядаємо варіанти ремонту материнської плати, щоб заощадити кошти своїх клієнтів. Однак необхідно розуміти, що відновлення мікросхем iPhone є досить складним процесом.

Так як плата заливається компаундом, при заміні окремих компонентів мікросхеми є великий ризик зіпсувати з’єднання, що знаходяться поруч. Також необхідно розуміти, що практично всі роботи по відновленню материнської плати проводяться під мікроскопом. Тут без ювелірної точності просто не обійтися.+

Головним компонентом, який розташовується на материнській платі, є процесор iPhone. У різних пристроях він може різнитися між собою за якістю, швидкості нагрівання, енергоємності. Крім цього, тут є контролери, мікросхеми, що відповідають за пам’ять пристрою, трансивери і підсилювачі потужності. Додатково на генеральній платі розташовуються та інші мікросхеми, які відрізняються своїми мініатюрними розмірами. Всі вони дозволяють називати сучасні iPhone дійсно досконалими пристроями.

Вартість якісного ремонту системної плати iPhone в Рівному

Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт системної плати, фахівці повинні провести діагностику. Визначивши пошкоджені компоненти, визначається доцільність їх заміни. Іноді виникають ситуації, коли ремонт декількох компонентів коштує дорожче, ніж повна заміна материнської плати. Тут все визначає серйозність поломки, виявленої фахівцем. На генеральній платі розташований мікропроцесор, який можна назвати серцем мобільного телефону. Тому в першу чергу визначається його працездатність.

На сьогоднішній день в Рівному можна знайти досить велику кількість ремонтних майстерень. Однак навряд чи ви просто так знайдете кваліфікованих ремонтників, які готові взятися за ремонт материнської плати. Звичайно, якісний ремонт не може коштувати дешево, це потрібно враховувати при виборі відповідного ремонтного центру.

Звернувшись в компанію Mobifon, ви особисто зможете переконатися в професіоналізмі співробітників. Крім цього, для такої складної роботи, як ремонт генеральної плати, необхідно використовувати спеціальне обладнання, яке ви обов’язково побачите в нашому сервісному центрі. Вже протягом довгих років ми займаємося такими складними ремонтами. Можна здогадатися, що наші фахівці володіють не тільки теоретичними, але й практичними знаннями. Всі наші ремонтні роботи проводяться відповідно до високих стандартів якості. Крім цього, гарантією якісного ремонту є і використання оригінальних деталей.

Наші клієнти отримають безкоштовну діагностику, яка дозволяє виявити всі несправності, приховані від очей. Віддаючи смартфон нам на ремонт, вам не доведеться чекати тижнями, поки потрібні деталі будуть привезені. Адже всі необхідні деталі у нас завжди є на складі. Залежно від складності поломки, ремонтні роботи можуть тривати лише кілька годин. Наші клієнти завжди залишаються задоволені високою якістю послуг, що надаються. Тому своїм друзям вони рекомендують тільки наш сервісний центр.

Залишити відповідь