Заміна дисплейного скла на iPhone 7

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 7

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців
Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі
ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла850100% якості, гарантія, оригінальний екран
Заміна дисплейного модуля1250Оригінал
Заміна корпусу3999Оригінал
Заміна акумулятора644гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка394Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка394Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)594Оригінал
Заміна основної камери1094Оригінал
Заміна мікрофона494Оригінал
Ремонт кнопки Homeвід 444Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)494Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка444Оригінал
Заміна датчика наближення594Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності494Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації594Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму780Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)1200Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени694Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу500-700Залежить від рівня пошкодження корпуса
Заміна рамки дисплея1690100% якості
Заміна підсвітки дисплея800100% якості
Відновлення системної плативід 2300Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора
Резервне копіювання даних100
ДіагностикаБезкоштовна

Якісний і надійний ремонт iPhone 7 в Рівному та у Рівненській області

Кожен власник останньої серії iPhone повинен заздалегідь знати, куди звертатися, якщо його гаджету знадобиться ремонт. Взагалі рекомендується наперед поцікавитися різними сервісними центрами, щоб вибрати найкращий з них. Переглядаючи список ремонтних майстерень в Рівному, не забудьте завітати у наш сервіс Mobifon. Ми готові дивувати кожного свого клієнта не тільки доступними цінами, але і високою якістю ремонтних робіт.

Слід відзначити, що наш центр дійсно є професійним, бо саме так визначається рівень нашого обслуговування. Ми готові відремонтувати будь-яку техніку Apple, в тому числі і iPhone 7. Якщо з вашим улюбленим гаджетом сталося щось незрозуміле, наші експерти готові надати йому невідкладну допомогу.

Інженери сервісного центру без проблем зможуть швидко і грамотно здійснити відновлення плати після впливу води, замінити екран, акумулятор або кнопки. Незалежно від того, яка проблема трапилася з вашим девайсом, команда досвідчених фахівців готова допомогти в її вирішенні.

Що робити якщо iPhone 7 перестав працювати?

Якщо iPhone 7 перестав працювати, не потрібно засмучуватися та шукати винних у цьому. Навряд чи переживання допоможуть у вирішенні цієї ситуації. Тут кращим варіантом буде взяти себе в руки та віддати пристрій на ремонт в правильний сервіс. Саме таким і є наш центр, який оснащений всім необхідним обладнанням та запчастинами. Тому нашим фахівцям під силу вирішити проблему будь-якої складності. Отримавши на ремонт iPhone 7 наші інженери в першу чергу проведуть його діагностику. Для цього використовується інноваційне обладнання та спеціальні пристрої. Тільки так можна не лише виявити несправність а й зрозуміти причину її виникнення.

Сучасна людина вже не може уявити собі життя без такого корисного і функціонального гаджета, як iPhone 7. Звичайно, продовжити експлуатаційний термін пристрою дозволяє дбайливе ставлення. Однак практика показує, що подряпини і випадкові удари просто неминучі.

Сьогодні в Рівному можна знайти досить велику кількість майстерень, які надають послуги з ремонту iPhone 7. Але довіряти можна лише одиницям з них. Саме до таких компаній, які викликають довіру, і відноситься сервісний центр Mobifon. Висока швидкість роботи, доступні ціни та професіоналізм інженерів завжди радують наших клієнтів.

Особливу увагу варто звернути на дані, які зберігаються в мобільному пристрої. Ми даємо повну гарантію того, вони не лише залишаться у повній цілості, але і не будуть використані працівниками центру. В цьому плані гарантується повна конфіденційність. Особисті дані завжди залишаться особистими.

Після того, як ви заберете телефон з ремонту, ми надамо вам гарантійний талон на проведену роботу. Тому ви можете бути впевнені в її якості. Заміна дисплею, скла, батареї, рихтування корпусу, чистка від пилу і багато інших робіт ми проводимо за допомогою сучасних інструментів та обладнання.

Для того щоб обережно розібрати iPhone 7, фахівцям доводиться бути дуже уважними. Адже у цій моделі виробники застосували максимальну ізоляцію. Так, всі внутрішні модулі надійно захищена від пилу та інших зовнішніх факторів. Саме тому таку роботу можна довіряти тільки справжнім фахівцям. Досить часто власники iPhone 7 помічають, що корпус пристрою пошкоджено. Це стає причиною потрапляння пилу прямо всередину гаджета. У такому випадку вам просто необхідно скористатися послугою чищення смартфону. Наші майстри проведуть її максимально якісно та обережно.

Яка вартість ремонту iPhone 7?

Заздалегідь визначити точну вартість ремонту мобільного пристрою неможливо. Тут все залежить від складності поломки тих деталей, які потребують заміни. Проте з упевненістю можна сказати, що сервісний центр Mobifon здатний порадувати своїх клієнтів конкурентоспроможними цінами. Хоча наші консультанти максимально точно визначають вартість необхідного ремонту, проте іноді доводиться стикатися з такими поломками, вартість усунення яких можна дізнатися тільки після ретельної діагностики. Діагностику також проводять інженери нашого сервісу.