Заміна дисплейного скла на iPhone 7 Plus

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 7 Plus

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців

Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі

ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла1050100% якості, гарантія, оригінальний екран
Заміна дисплейного модуля1800Оригінал
Заміна корпусу1694Оригінал
Заміна акумулятора744гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка394Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка394Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)794Оригінал
Заміна основної камери2694Оригінал
Заміна мікрофона444Оригінал
Ремонт кнопки Home394Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)494Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка494Оригінал
Заміна датчика наближення594Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності494Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації494Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму810Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)1200Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени894Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу500-700Залежить від рівня пошкодження корпуса

Заміна рамки дисплея2300100% якості
Заміна підсвітки дисплея900100% якості
Відновлення системної плативід 2300Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора
Резервне копіювання даних100
ДіагностикаБезкоштовно

Недорогий і якісний ремонт iPhone (Айфон) 7 plus в Рівному

Досить часто трапляються випадки, коли улюблений гаджет випадає з рук та розбивається, або падає у воду. Причин для того, щоб пристрій перестав працювати, безліч. При цьому багато хто просто не знає, що далі робити з непрацюючим смартфоном. Найбільш оптимальним рішенням буде звернення до спеціалізованого сервісного центру. Майстерень, де можуть запропонувати якісний ремонт такої складної техніки, в Рівному налічується лише декілька.

Напевно від своїх друзів або знайомих ви вже колись чули про сервісний центр Mobifon. Сьогодні ця ремонтна майстерня вважається однією з найкращих. Крім того, що тут працюють виключно фахівці своєї справи, центр ще й повністю оснащений сучасним обладнанням. До переваг нашого сервісу можна віднести досить високу швидкість роботи. Саме тому наші клієнти заощаджують не тільки гроші, але і час.
Незалежно від виду ремонту, споживач отримує гарантію на проведену роботу. Ви можете бути повністю впевнені в якості замінних частин, адже їх нам привозять тільки офіційні постачальники. При цьому, ремонтні роботи проводяться згідно з рекомендаціями і правилами компанії Apple. Такою особливістю здатні похвалитися лише деякі сервіси.

Виробники мобільного пристрою зробили все можливе, для того щоб його власник насолоджувався комфортною і якісною роботою. Так, тут ми бачимо бездоганну якість фотографій, які були зняті на камеру. iPhone 7 plus досить часто використовують в якості фото- і відеокамери, а це в свою чергу стає основною причиною його падінь.

Якісне сервісне обслуговування

Компанія Apple постійно намагається вдосконалити свою продукцію, випускаючи більш сучасні моделі мобільних пристроїв. Якщо розглядати iPhone 7 plus, то тут можна помітити суттєві поліпшення за багатьма показниками. Наприклад, на відміну від своїх попередників, дана модель має більш потужніший процесор. Заслуговує уваги і наявність більшої кількості мегапікселів на камері. А ще власник пристрою тепер може знімати дуже якісне відео. Ці можливості стали доступними завдяки наявності оптичної стабілізації. Істотно зросла і ємність акумулятора, яка дозволяє значно довше користуватися телефоном. У комплекті також йдуть фірмові безпровідні навушники. Важливою перевагою є і помірна стійкість до вологи.

Звичайно, смартфон потребує дбайливого відношення. Навіть якщо пристрій вийшов з ладу, розбирати і ремонтувати його треба дуже обережно. З таким непростим завданням зможуть впоратися тільки фахівці сервісного центру Mobifon. Досвідчені інженери мають чималий досвід ремонту iPhone 7 plus. Крім якості, ми пропонуємо ще й прийнятні ціни. Це означає, що на зекономлені після ремонту кошти можна буде придбати ще якісь додаткові аксесуари для свого iPhone.

Сьогодні існує безліч “ремонтників”, які недостатньо знайомі з особливостями останніх лінійок iPhone. Однак при цьому вони все ж таки беруться за ремонт такого складного обладнання. Найчастіше непрофесійні дії завдають пристрою додаткової шкоди, а це в свою чергу негативно позначається і на грошових витратах.

В нашому сервісному центрі ви отримаєте не лише якісний, а й швидкий ремонт. Як показує практика, в більшості випадків ремонт здійснюється в той же день. Замовнику більше немає необхідності чекати цілодобово, коли полагодять його пристрій. Іноді, але дуже рідко, при складних поломках може виявитися, що в наявності немає потрібної рідкісної деталі. Тоді ми просто відправляємо постачальнику замовлення на цю деталь і робимо все можливе для того щоб вона прибула в сервіс якомога швидше.