Заміна дисплейного скла на iPhone 6s Plus

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 6s Plus

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців

Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі

ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла950100% якості, гарантія, оригінальний екран
Заміна дисплейного модуля1480Оригінал
Заміна корпусу1094Оригінал
Заміна акумулятора644гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка394Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка394Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)444Оригінал
Заміна основної камери1494Оригінал
Заміна мікрофона394Оригінал
Ремонт кнопки Home444Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)394Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка244Оригінал
Заміна датчика наближення394Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності394Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації394Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму394Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)1200Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени994Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу200-320Залежить від рівня пошкодження корпуса

Заміна рамки дисплея1450100% якості
Заміна підсвітки дисплея850100% якості
Відновлення системної плативід 1400Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора
Резервне копіювання даних100
ДіагностикаБезкоштовно

Якісний і надійний ремонт Айфона 6s plus в Рівному

Якщо ця модель мобільного пристрою виходить з ладу, знайте що в цьому повністю вина його власника. Адже з моменту випуску цього гаджета пройшло ще дуже мало часу, щоб говорити про виснаження ресурсу працездатності. Незалежно від того, як ви вплинули на працездатність свого смартфону, головне – це вжити заходів щоб знову її відновити. У таких ситуаціях люди часто просто впадають в паніку, звертаючись за допомогою в перший ліпший центр технічного обслуговування. Проте ми радимо вам зателефонувати саме в компанію Mobifon, де вас вислухає досвідчений фахівець та запропонує шляхи вирішення проблеми.

Головні причини поломок iPhone 6s Plus

Серед основних причин, через які власники даного пристрою звертаються в наш центр, можна виділити наступні: потрапляння вологи, удари об тверді предмети, потрапляння пилу та бруду всередину. Так, якщо ваш гаджет потрапив у воду, необхідно подбати про те, щоб він максимально швидко опинився в руках фахівця. Тільки так ви зможете на порядок знизити негативний вплив вологи на внутрішні деталі пристрою. При необхідності радимо вам використовувати водонепроникний чохол, який було створено спеціально для iPhone 6s Plus.

Уникнути механічних пошкоджень можна лише в тому випадку, коли власник пристрою поводиться з ним максимально обережно. Ідеально гладкий корпус і досить великий дисплей є місцями, на які найчастіше припадають удари. Бетон, асфальт, труби та інші тверді предмети часто завдають сильних механічних пошкоджень. Тому нерідко в телефонах доводиться проводити заміну скла та корпусу. А в деяких ситуаціях виникає необхідність повної заміни дисплейного модуля. Для цих робіт фахівці нашої компанії використовують інноваційне обладнання, яке дозволяє не тільки обережно розібрати пристрій, а й зібрати його так само грамотно, як і на виробництві. При дуже сильних ударах іноді можуть знадобитися й інші ремонтні роботи, наприклад такі як: рихтування корпусу, перепайка контактів, заміна супутніх елементів.

Пил може зашкоджувати не лише людині, а й iPhone 6s Plus. Тому вам необхідно заздалегідь подбати про підтримання свого улюбленого пристрою в чистоті. І якщо впоратися з пилом в приміщенні ще якось можна, то навряд чи це вдасться наприклад, коли ви потрапите в піщану бурю на єгипетському відпочинку. Також пісок і сміття потрапляють всередину тоді, коли ваша дитина просто грається смартфоном в пісочниці. Часто це призводить до виходу з ладу динаміків, гнізд навушників і зарядки. Тут не обійтися без повної чистки гаджету. Ця послуга також надається нашою компанією.

До уваги клієнтів!

Ця інформація стосується особливо тих власників, які звикли носити свої гаджети в задніх кишенях джинсів. У більшості випадків забутий смартфон є стовідсотковою гарантією того, що скоро ви звернетеся в сервісний центр. Як правило, в даній ситуації доводиться виправляти геометрію корпусу і замінювати тачскрін.
Значно зростає шанс стати нашим постійним клієнтом і у тих людей, котрі залишають свої гаджети без нагляду в будинку, де є маленькі діти.