Заміна дисплейного скла на iPhone 6

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 6

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців
Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі
ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла800100% якості
Заміна дисплейного модуля1010Оригінал
Заміна корпусу794Оригінал
Заміна акумулятора444гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка264Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка274Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)394Оригінал
Заміна основної камери494Оригінал
Заміна мікрофона394Оригінал
Ремонт кнопки Home344Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)344Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка214Оригінал
Заміна датчика наближення394Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності344Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації394Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму394Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)1200Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени794Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу150-300
Залежить від рівня пошкодження корпуса
Заміна рамки дисплея750100% якості
Заміна підсвітки дисплея600100% якості
Відновлення системної плативід 1200Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора

Резервне копіювання данихвід 99
ДіагностикаБезкоштовно

Ремонт Айфона 6 в Рівному та Рівненській області

Однією з останніх новинок мобільних пристроїв від Apple є iPhone 6. Ця культова модель відразу ж завоювала величезну популярність, адже досить велика кількість споживачів дуже довго чекала на її вихід. Шоста модель перевершила всі сподівання, вона значно краща за своїх попередників по міцності, по зовнішньому вигляду та по швидкості роботи. Що стосується міцності, то вона гарантує тривалу службу телефону лише за умови, якщо з ним будуть обережно поводитися. В іншому ж випадку можливе виникнення різноманітних несправностей. І тоді Вам доведеться задуматись, хто зможе виконати ремонт Айфона 6 у вашому місті.

Якісний ремонт Афона (iPhone) 6

Безумовно, будь-яка продукція Apple є дорогою, і дозволити її собі може далеко не кожен. Назбиравши необхідну суму, власник довгоочікуваної покупки намагається поводитися з пристроєм максимально обережно, проте на жаль, це не завжди виходить. Так, якщо виникла необхідність відремонтувати iPhone 6, рекомендується звертатися тільки в спеціалізовані сервісні центри, такі як Mobifon. А от стосовно інших майстерень, то навряд чи варто довіряти такий дорогий смартфон не сертифікованим спеціалістам. Пам’ятайте, що неправильне поводження з гаджетом може стати причиною виникнення ще більших проблем.

Якщо ви розбили скло, пролили воду, помітили, що батарея погано тримає – вам пряма дорога в наш сервісний центр. Ремонт Айфона 6 в Рівному, як і в будь-яких інших містах повинен проводитися тільки фахівцями. Адже саме від якості проведеного ремонту буде залежати, наскільки довго ви зможете радіти справній роботі гаджета.

Сервіс, якому можна довірити ремонт свого Айфона 6

На сьогоднішній день у Рівному налічується лише незначна кількість ремонтних майстерень, які дійсно добре знайомі з шостою моделлю. В результаті досить багато власників цього пристрою довіряють його ремонт непрофесіоналам. І хоча дана модель була випущена досить давно, займатися її ремонтом на належному рівні здатні лише одиниці. Але не варто засмучуватися, адже найкращі сертифіковані спеціалісти працюють саме в нашому сервісному центрі. Уваги заслуговує і той факт, що більшість майстерень просто не має змоги закуповувати оригінальні запчастини. Навіть якщо хтось вам і запропонує їх, то за дуже високою ціною. Як правило, у клієнта не залишається вибору і він вимушений переплачувати. Але так поступають лише ті власники шостої моделі, які ще не знають про сервісний центр Mobifon. Вибираючи інші майстерні знайте, що далеко не всі ремонтники встигли набратися необхідних навичок, щоб правильно зробити ремонт iPhone 6.

Серед найбільш частих проблем, з якими звертаються до нас власники iPhone 6, можна відзначити заміну корпусу, екрану чи батареї. Також є й інші більш серйозні поломки. Але незалежно від цього ми завжди знайдемо для вас оригінальні деталі та забезпечимо надійний ремонт. На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що наші фахівці досконально вивчили внутрішню систему цієї моделі.

Поширені поломки iPhone 6

Може здатися несправедливим, що в сучасному світі ще ніхто не розробив водонепроникні Айфони. Але це так. І волога являється однією з найголовніших причин, через яку мобільний пристрій потребує ремонту. Власники iPhone 6 повинні знати, що коли раптом пристрій впав у воду, його відразу необхідно вимкнути і після чого вийняти батарею. Далі слід негайно звернутися в сервісний центр. Такі телефони ми приймаємо на екстрений ремонт. Тільки у такий спосіб можна забезпечити повноцінне відновлення пристрою. При попаданні вологи багато хто намагається просушити телефон на батареї, однак такі заходи не допоможуть захистити його від корозії. Тут необхідно повністю розбирати і просушувати пристрій за допомогою спеціального обладнання.

Також часто до нас приносять шостий Айфон після ударів або падінь. Як правило, у цьому випадку страждає екран. Найчастіше він не розлітається, а просто покривається “павутиною”. Звичайно, продовжувати використовувати пристрій, вкрай незручно. У такій ситуації вам знову допоможе наш сервісний центр. Кваліфіковані фахівці зможуть швидко провести заміну тріснутого екрану. Це дозволить продовжувати користуватися телефоном досить комфортно. Крім цього, такий ремонт iPhone 6 додасть гаджету початковий естетичний зовнішній вигляд. У деяких випадках при сильних ударах виникає необхідність у перепаюванні контактів. Для цього наші інженери використають спеціальні паяльні станції.

Нерідко нам приносять на ремонт iPhone 6, корпус якого покусаний домашніми тваринами. Як ми змогли переконатися, кігті і зуби здатні завдати істотної шкоди мобільному пристрою. Однак і в цьому випадку не варто засмучуватися. Вм’ятин та подряпин більше не буде, якщо ви звернетеся в наш спеціалізований ремонтний центр. Ми здійснюємо рихтування корпусу, а при необхідності проведемо заміну задньої кришки пристрою.