Заміна дисплейного скла на iPhone 6 Plus

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 6 Plus

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців

Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі

ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла900100% якості
Заміна дисплейного модуля1440Оригінал
Заміна корпусу894Оригінал
Заміна акумулятора544гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка294Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка294Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)394Оригінал
Заміна основної камери544Оригінал
Заміна мікрофона394Оригінал
Ремонт кнопки Home394Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)394Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка244Оригінал
Заміна датчика наближення394Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності394Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації394Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму394Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)1200Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени794Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу150-300Залежить від рівня пошкодження корпуса
Заміна рамки дисплея980100% якості
Заміна підсвітки дисплея600100% якості
Відновлення системної плативід 1200Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора
Резервне копіювання даних100
ДіагностикаБезкоштовно
Заміна мікросхеми тачскріна (сенсора)1200

Ремонт Айфона 6 Plus в Рівному

У сучасному світі гаджет iPhone 6 Plus у руках людини є свідченням її престижу і статусу. І дійсно, це досить дорога модель телефону, тому далеко не кожен може її собі дозволити. Цей факт і є основною причиною сильних переживань стосовно того що пристрій вийшов із ладу. Але навіть у найскладнішій ситуації не варто впадати у відчай. Якщо вчасно звернутися до фахівців ремонтного центру Mobifon, то проблему можна буде вирішити досить швидко.

Напевно, кожен розуміє, що таку дорогу “іграшку” не варто довіряти аби кому. Так, якщо майстер і вмів ремонтувати попередні моделі iPhone, то це зовсім не означає, що він здатний грамотно усунути несправності в iPhone 6 Plus. Технічні особливості цієї моделі мають певні відмінності і навіть сам виробник рекомендує по-особливому проводити ремонтні роботи з iPhone 6 Plus. Саме тому, при виборі ремонтного центру в Рівному варто бути досить уважним. Адже лише одиниці з таких майстерень володіють усім необхідним обладнанням та великим досвідом в ремонті саме цієї моделі. Не варто забувати і про використання виключно оригінальних запчастин.

Якщо у вас виникли проблеми з роботою мобільного пристрою, або ж на його корпусі з’явилися ушкодження, від яких ви хочете позбутися, не варто віддавати дорогий гаджет “знайомому”, який нібито без проблем зможе його полагодити в домашніх умовах. На жаль, багато власників проблемних пристроїв приходять до нас саме після от такого «ремонту». Його наслідками стає виникнення ще більш складних несправностей. Тому ми пропонуємо вам відвідати наш салон, який спеціалізується на професійному ремонті iPhone 6 Plus.

Якісний ремонт iPhone 6 Plus з гарантією

Як тільки компанія Apple випустила iPhone 6 Plus, інженери сервісного центру Mobifon відразу приступили до вивчення особливостей даної моделі. Кожен клієнт може бути впевнений у тому, що на пристрій буде встановлено тільки оригінальна деталь. Якщо цей сучасний гаджет раптово вийшов з ладу, рекомендується без будь-яких коливань звертатися в Mobifon. Тільки тут ви зможете отримати не тільки професійний ремонт, але і конкурентоспроможну ціну.

Всі види ремонтних робіт, які можуть знадобитися смартфону, без особливих проблем зроблять наші фахівці. Як показує багаторічна практика, при складних поломках доводиться проводити діагностику, використовуючи інноваційне обладнання. Це дозволяє максимально точно виявляти причини несправності. Завдяки використанню виключно оригінальних деталей і високій майстерності фахівців, будь-яка несправність буде усунена в максимально короткі терміни. При цьому тільки ми здатні дати справжню гарантію не лише на використовувані деталі, але й на роботу наших майстрів.

Найбільш часті проблеми iPhone 6 Plus

Частими є звернення з неробочими кнопками, роз’ємами зарядки і модулями Wi-Fi. Всі ці, а також багато інших несправностей усунуть справжні професіонали, які працюють в нашій компанії Mobifon. Якщо в телефоні немає явних причин поломки, то майстри здійснять комплексну діагностику пристрою. Саме цей процес дозволяє зрозуміти, в чому справжня причина виникнення проблеми.

На сторінках нашого сайту ви знайдете контактні телефони, за якими можна зв’язатися з менеджерами ремонтного сервісу. Ви матимете змогу задати будь-які питання та проконсультуватися з приводу ремонту пристрою.