Заміна дисплейного скла на iPhone 5s, SE

Встановимо оригінальний екран (дисплейний модуль) на iPhone 5s, SE

Гарантія на виконану роботу та запчастини від 3 місяців

Ми встановлюємо оригінальні комплектуючі

ПослугиВартість, грнПримітки
Заміна дисплейного скла700100% якості
Заміна дисплейного модуля950Оригінал
Заміна корпусу700/900 (SE)Оригінал
Заміна акумулятора490гарантія від 6 міс
Заміна голосового динаміка240Оригінал
Заміна поліфонічного динаміка299/449 (SE)Оригінал
Заміна фронтальної камери (селфі)360Оригінал
Заміна основної камери420/859 (SE)Оригінал
Заміна мікрофона370/430 (SE)Оригінал
Ремонт кнопки Home350/420 (SE)Оригінал
Ремонт кнопки Power (включення)360Оригінал
Ремонт вібро-дзвінка240/270 (SE)Оригінал
Заміна датчика наближення360Оригінал
Заміна шлейфу кнопок гучності360Оригінал
Заміна роз’єму зарядки-синхронізації370/430 (SE)Оригінал
Заміна аудіо-роз’єму370/430 (SE)Оригінал
Заміна контролера живлення U2 (USB-контролера)800/1200 (SE)Оригінал
Заміна Wi-Fi модуля1200Оригінал
Заміна Wi-Fi антени220/320 (SE)Оригінал
Чистка після попадання вологиНа даний момент апарати з попаданням рідини в ремонт не приймаються
Рихтування, вирівнювання корпусу150-260Залежить від рівня пошкодження корпуса

Заміна рамки дисплея590100% якості
Заміна підсвітки дисплея500100% якості
Відновлення системної плативід 800Кінцева вартість ремонту визначається після діагностики
Створення облікового запису Apple ID150
Прошивка200
Розблокуваннявід 200Вартість залежить від країни та оператора
Резервне копіювання даних100
ДіагностикаБезкоштовно

Якісний ремонт Айфонів 5s і 5se (Apple IPhone) в Рівному

Сьогодні компанія радує більш сучасними моделями iPhone. Однак iPhone 5s і 5se можна сміливо назвати “золотим стандартом” з усієї лінійки подібних гаджетів. Власники цих моделей не бажають замінювати їх більш сучасними, саме тому при виникненні якоїсь поломки вони несуть свої мобільні пристрої на ремонт. Цей факт зумовлений тим, що такі моделі є найбільш “живучими”. І навіть якщо поломка виникла по вині користувача, то ремонт необхідно зробити так, щоб пристрій працював ще багато років. Але, як показує практика, у багатьох “майстрів” виникають певні труднощі з ремонтом Айфонів. Можливо, такі ремонтники просто не володіють достатнім досвідом для того щоб усувати несправності такої дорогої і складної техніки. Досить часто звернувшись до недосвідчених майстрів клієнти залишаються незадоволені проведеною роботою. В результаті потім їм усе одно доводиться звертатися в наш сервісний центр “Mobifon”.

Часті причини, через які виникає необхідність ремонту iPhone 5s, 5se

На відміну від іншої техніки, яка може виходити з ладу з причин заводського браку, iPhone 5s і 5se не може просто так зламатися. На це мають бути якісь вагомі причини, головною з яких є людський фактор. Так, необережне поводження з гаджетом може стати причиною розбитого дисплею або появою подряпин на задній кришці. Непоодинокими бувають і випадки, коли мобільні пристрої топлять або заливають водою. Так як відсоток заводського браку у цих телефонів рівний нулю, то причиною всіх поломок можна вважати їх власників.

Можливо, хтось із вас засумнівався у цих словах і при виникненні поломки ви побажаєте відправити телефон назад виробнику. Але при цьому варто пам’ятати, що відправляти гаджет доведеться в США за свій рахунок. І скоріш за все виробник точно визначить, що в поломці винні саме ви. В результаті вийде так, що ви будете якийсь час без свого улюбленого гаджета, та ще й гроші витратите даремно. Набагато раціональніше буде віддати пристрій в наш сервісний центр і вже наступного дня ви матимете на руках свій iPhone який повністю відповідатиме вашим вимогам.

Вибираємо ремонтну майстерню iPhone 5s і 5se в Рівному

Сьогодні у Рівному налічується досить велика кількість сервісів, що надають послуги з ремонту мобільних пристроїв. Однак навряд чи варто беззастережно довіряти кожному з них. Практика показує, що подібним ремонтом стали займатися практично всі, хто хоч трохи розуміється в подібній техніці. Пам’ятайте, що професійні майстри використовують тільки оригінальні деталі, і що навряд чи одноденні аматори будуть цим займатися. Чого не скажеш про сервісний центр Mobifon. У нас на руках є договір про отримання оригінальних деталей для ремонту. Крім цього, кожен інженер пройшов спеціальну сертифікацію, що дозволяє йому ремонтувати таку складну техніку. Саме тому ми надаємо гарантію на всі свої послуги та запчастини.

Варто відзначити, що ремонт в нашому центрі проводиться у відповідності з вказівками і вимогами самого виробника. Це говорить про те, що будь-які труднощі або неточності в роботі категорично виключені. Наші фахівці здатні впоратися з будь-якими поставленими завданнями. Ми максимально швидко вирішимо вашу проблему. Заміна скла, діагностика Touch або батареї, заміна задньої кришки – все це виконується в найкоротші строки. Якщо нами буде виявлена якась серйозна проблема – не засмучуйтесь,адже ви довіряєте свій гаджет справжнім професіоналам.