Не заряджається iPhone (Айфон) – причини і рішення проблем Залишити коментар

Незважаючи на те, що продукція компанії Apple відрізняється підвищеною надійністю, вона все-таки часто виходить з ладу. Виробник настільки розрекламував “невмирущість” своєї продукції, що власники дорогих пристроїв просто приходять в жах, коли улюблений гаджет не бажає працювати. З типових проблем можна відзначити те, що мобільний пристрій не заряджається належним чином. Не варто переживати, адже наш сервіс без проблем вирішить цю проблему.

Наші фахівці розглянуть всі можливі причини, за якими могла виникнути така несправність. Тут перевіряється роз’єм для заряду, внутрішні контакти і саме зарядний пристрій. Наші фахівці проведуть повну діагностику, тому вони без проблем зможуть виявити причину несправності, навіть в тому випадку, якщо пристрій заряджається занадто повільно. Як правило, причин, за якими iPhone Неможливо зарядити телефон, досить багато. Фахівці розглядають кожну з них.

Не заряджається iPhone (Айфон) навіть при справному зарядному пристрої

Часто причиною відмови від зарядки є пошкодження кабелю зарядного пристрою. Також подібні проблеми можуть виникати в тих ситуаціях, коли використовується дешевий аналог зарядного пристрою. Якщо ж ви впевнені в справності зарядного пристрою, можна звертатися до наших майстрів. Вони обов’язково виявлять і усунуть причину такої поломки. Потрібно розуміти, що всі електричні контакти зношуються. Часто порушується їх стабільне з’єднання, кожне з яких належить перевірити.

Хотілося б ще раз звернути увагу на зарядний пристрій. Якщо він буде несправним, то буде спостерігатися нестабільний з’єднання. Це може привести до того, що iPhone швидко вийде з ладу і потребують дорогого ремонту. Не варто намагатися економити, купуючи підроблені зарядні пристрої. Такі спроби не тільки не дозволять заощадити, але і можуть стати причиною додаткових розтрат.

Чому триває повільна зарядка iPhone

Не виключено, що після тривалого використання iPhone зарядка може йти дуже повільно. Причин для цього може бути декілька. Наприклад, така проблема неминуча в тому випадку, якщо для підзарядки використовується адаптер маленької потужності. Ця несправність часто спостерігається в тих пристроях, які потребують адаптери живлення великої потужності. Як правило, це шості моделі iPhone. Потрібно сказати, що необхідні адаптери йдуть в комплекті з мобільним пристроєм. Саме тому дана несправність може виникнути в тому випадку, якщо ви окремо купите аналоговий адаптер.

Багато сучасні користувачі звикли заряджати свої гаджети за допомогою порту USB. Тут також може спостерігатися повільна зарядка. Це пояснюється тим, що далеко не всі порти комп’ютера отримують однакову енергію. Так, за відсутності звичайного джерела заряду, можна спробувати інший порт USB. Також потрібно знати, що далеко не всі ноутбуки здатні виконувати цю функцію. Навіть якщо у ноутбука передбачена така опція, регулярна зарядка iPhone може привести до того, що батарея переносного комп’ютера швидко сяде.

Причиною неправильної зарядки також може стати пошкоджений кабель. Якщо у вас зношений кабель, який прослужив вже досить довго, необхідно перевірити його на наявність механічних пошкоджень. Особливу увагу варто приділити ділянкам з вигинами. Такий провід має необхідний обсяг металу, призначеного для проведення струму. Знос кабелю призводить до зменшення цього обсягу, наслідком чого є повільний заряд. Звичайно ж, увагу потрібно звернути на сам роз’єм. Можливо, причиною нестабільної зарядки є його забруднення.

Статус “Немає зарядки”

Напис “Немає зарядки” користувач може побачити в рядку статусу зарядки достатньо часто. Однією з основних причин цієї несправності є застосування аналогового зарядного пристрою. При зарядці від ноутбука за допомогою порту USB може виникнути така ситуація, коли надається джерела енергії просто недостатньо. В цьому випадку пристрій потребує надати більше потужності. Щоб не стикатися з цією проблемою, фахівці нашого сервісу рекомендують завжди використовувати тільки оригінальні зарядні пристрої. Цей напис може виникнути при використанні різних разгалужувачів USB. Найчастіше вони просто не в змозі забезпечити повноцінну зарядку мобільного пристрою. Багато фахівців взагалі проти використання даного способу зарядки.

Напис “Даний аксесуар не сертифікований”

Такий напис часто може з’являтися під час з’єднання зарядного пристрою. Тут головною причиною є все той же неоригінальні пристрій. Потрібно сказати, що користувачі часто набувають аналогові підробки, які коштують набагато дешевше. Також потрібно враховувати, що оригінальна продукція часто виходить з ладу. Це пояснюється тим, що споживачі часто віддають перевагу саме дешевим китайським підробкам. Аналоги теж бувають різними. Навіть в тому випадку, якщо немає можливості придбати оригінал, слід віддавати переваги аналогу, який має спеціальний сертифікат Made for iPhone.

Даний аксесуар не сертифікованийЯкщо використовувати інші аксесуари, у яких відсутній даний сертифікат, виникнення подібної помилки може траплятися досить часто. Крім того, що вони неякісно будуть заряджати пристрій, такі аксесуари можуть наносити їм шкоду.

Якщо ви все-таки використовуєте неоригінальні пристрій, при цьому немає більше ніяких інших варіантів, можна спробувати відключити кабель, щоб потім його повторно підключити. Це пояснюється недостатньо стабільною перевіркою сертифіката, тому є ймовірність, що повторна спроба завершиться успіхом. Хоча такий варіант підходить лише для поодиноких випадків, фахівці категорично не рекомендують використовувати цей спосіб постійно.

Також слід регулярно оновлювати операційну систему свого iPhone. При створенні оновлень розробники враховували всі недоліки, пов’язані з перевіркою сертифікатів для сторонніх аксесуарів.
Якщо проблеми з мікросхемами зарядки то радимо звернутися до нас адже ми маємо великий досвід в діагностиці та пайці плати iPhone. Є також інші причини, чому Айфон може не заряджатись, ми можемо оглянути та провести кваліфіковану діагностику та відремонтувати Ваш iPhone в м. Рівне.

Залишити відповідь