Не працює кнопка Home в iPhone (Айфоні) Залишити коментар

У процесі тривалої експлуатації iPhone користувач може зіткнутися з ситуацією, коли кнопка “Home” починає працювати некоректно. Часто клавіша на дотики реагує із запізненням, в деяких ситуаціях вона спрацьовує тільки після подвійного натискання. Якщо на такі проблеми не звертати уваги, то кнопка і зовсім може перестати працювати.

Якщо такий смартфон потрапляє в руки до наших фахівців, він піддається ретельній перевірці.

Істотні поломки кнопки Home

Складний ремонт пристрою буде матися на увазі в тому випадку, якщо всередину потрапила волога. У цьому випадку відмова в роботі кнопки свідчить про те, що з усім пристроєм починаються певні проблеми. Необхідно пам’ятати, що після попадання дощу на смартфон, досить скористатися ним пару раз. Тут відбувається окислення контактів, що стає причиною прояви корозії. Ідеальним рішенням даної проблеми стане відправлення смартфона в нашу ремонтну майстерню.

Деякі власники дорогих гаджетів для ремонту кнопки використовують аерозоль WD-40. Це засіб популярний серед автолюбителів. Однак необхідно розуміти, що після його використання немає ніякої гарантії того, що кнопка буде працювати. Також недосвідчений ремонтник може допустити, що ця речовина потрапить під скло, що стане причиною необхідності його заміни.

Сильні удари також відносяться до найпопулярніших причин виходу з ладу кнопки Home. Як правило, падіння смартфона призводять до того, що пошкоджуються різні шлейфи. Тут без втручання фахівців просто не обійтися. Будь самостійний ремонт головної кнопки не лише може виявитися марним, а й може принести пристрою істотної шкоди.

Так, при неробочій кнопці Home, рекомендуємо показати пристрій нашим фахівцям. Це найбільш оптимальний варіант вирішення виниклої проблеми. Спочатку наші майстри поставлять діагноз мобільного пристрою. Якщо ви знаєте, причину, по якій виникла поломка, можете розповісти про неї фахівця. Це допоможе швидше провести якісний ремонт.

Залишити відповідь