Не працює динамік iPhone (Айфоні) Залишити коментар

У деяких ситуаціях користувач може зіткнутися з ситуацією, коли не чує співрозмовника. Звичайно, такий пристрій не вийде використовувати за прямим призначенням. І причиною цього став вихід з ладу динаміків пристрою.

Далеко не всі знають, але iPhone має не один, а два динаміка. Одні з них знаходиться вгорі гаджета. Він призначений для передачі голосу під час розмови. Другий поліфонічний динамік призначений для посилення звуку, тому його пристрій є більш складним. З нього можуть звучати сервісні звуки, рінгтони і музика. Причини, за якими можуть виникнути несправності з цими елементами, відносяться до обох динаміків. Користувач може спостерігати різні спотворення, зниження гучності або зовсім відсутність звуку.

В першу чергу наші спеціалісти перевіряють регулятор звуку. Часто виникають ситуації, що недосвідчений користувач випадково включає беззвучний режим, не усвідомлено відключаючи динаміки. Тут досить його перемкнути, щоб динаміки знову почали працювати. Іноді причиною неробочих динаміків є програмні збої. У цьому випадку часто допомагає звичайна перезавантаження мобільного пристрою.

Іноді звук не повністю відключається, а стає дуже тихим. В цьому випадку ремонтники нашого сервісу перевірять отвори динаміків. Можливо, вони просто забилися. Бувають ситуації, коли пил і бруд потрапляють далеко всередину, тому самостійно виправити ситуацію навряд чи вийде. Тут просто необхідна кваліфікована допомога досвідчених фахівців.

Якщо діагностика не виявила подібних проблем, майстри перевіряють працездатність самих динаміків. Можливо, саме вони вийшли з ладу через удари або попадання вологи. Як відомо, волога стає причиною появи корозії, а пропажа звуку є лише свідченням про те, що порушена загальна робота смартфона. У цьому випадку не обійтися без фахівців сервісу Mobifon.

При наявності звуку можна чути в динаміках постійний хрип, свист і переривання розмови. На особистому досвіді ми переконалися, що ці причини є наслідком механічних пошкоджень. Також діагностика може показати, що причиною несправності динаміків стало занадто часте прослуховування музики на максимальній гучності. Всі ці проблеми і здатні їх рішення визначають фахівці сервісу Mobifon, попередньо провівши ретельну діагностику.

Залишити відповідь