iPhone не включається – в чому може бути проблема? Залишити коментар

Деяким власникам дорогих мобільних пристроїв доводиться стикатися з ситуаціями, коли улюблений гаджет просто не включається, перестаючи подавати будь-які ознаки життя. Найчастіше причини такої несправності невідомі, тому користувач просто впадає в паніку. Однак наші фахівці стверджують, що в цьому немає нічого дивного, адже з часом айфони можуть відключатися без якихось видимих причин. Але при цьому необхідно розуміти, що причини таких несправностей все-таки є, просто вони приховані від очей користувачів.

Якщо до нас звертаються з подібними проблемами, фахівці компанії Mobifon роблять все можливе, щоб розібратися з поломкою. Так, спочатку перевірку проходить акумулятор. Вірніше сказати, фахівці визначають його здатність тримати заряд. Так, підключивши смартфон до оригінального пристрою, інженери переконуються, що батарея заряджена. Так, заряджатися пристрій повинен близько п’ятнадцяти хвилин, після закінчення яких можна пробувати натискати кнопку включення. При цьому майстри уважно стежать за реакцією мобільного пристрою.+

Нам часто доводиться стикатися з проблемою, коли користувач самостійно намагався розібрати пристрій і відключити акумулятор. Але при зворотній збірці багато просто забувають виставляти правильний час, що стає причиною виникнення некоректної роботи модуля зв’язку.

Проблеми з роз’ємом зарядки

Мобільний пристрій може не включатися, так як його просто не вдається зарядити. І частою причиною цього є неробочий роз’єм, призначений для зарядного пристрою. Така несправність спостерігається на тих айфонах, які часто кладуть до кишень джинсів. Як правило, в таких ситуаціях роз’єм забивається дрібним сміттям і пилом. При неакуратному підключенні зарядного пристрою гніздо може просто зламатися. У таких ситуаціях фахівці здатні швидко замінити зламаний елемент. Якщо роз’єм забруднений, наші майстри його обов’язково почистять. Не потрібно забувати, що використовувати варто тільки оригінальні зарядні пристрої, які жодним чином не шкодять гнізда.

Пристрій не вмикається після зарядки від автомобіля

На практиці ми переконалися, що багато користувачів просто не вміють поводитися з зарядним пристроєм, призначеним для автомобіля. Як правило, це стає причиною того, що акумулятор айфона виходить з ладу. Також можуть виникати і більш серйозні проблеми, наприклад, порушення ланцюга зарядження або вихід з ладу контролера заряду. Так, якщо ви недавно користувалися автомобільною зарядкою, після чого пристрій перестає включатися, потрібно віднести його фахівцям.

iPhone не працює після намокання

Часто власник пристрою, потрапляючи під дощ, просто фізично не може захистити гаджет від вологи. Деякі користувачі вважають, що смартфон може вийти з ладу тільки в тому випадку, коли пристрій в прямому сенсі тоне. Однак це не так. Для відмови в роботі може вистачити навіть кілька крапель. Так, волога, яка проникає через роз’єми, стає причиною виходу смартфона з ладу. Щоб вирішити дану проблему, нашим фахівцям доведеться обов’язково розбирати пристрій.

Після відключення акумулятора фахівці використовують спеціальні пристрої, призначені для висушування середини. Після цього інженери перевіряють працездатність всіх наявних модулів. Досить часто звичайного висушування цілком достатньо, щоб гаджет продовжував справно працювати. Якщо ж запустити з таким ремонтом, то через вологу може з’являтися корозія, яка стане причиною виходу з ладу окремих компонентів.

Це короткий опис проблем які зустрічаються, але причин є набагато більше, тому якщо у вас не вмикається iPhone, то зверніться в сервіс центр Mobifon.org

Залишити відповідь