iPhone не працює після намокання Залишити коментар

Як відомо, для будь-якого електронного пристрою волога є головним ворогом. Потрібно розуміти, що iPhone навіть немає необхідності випускати в воду. Досить потрапити з ним під дощ. Також часто на смартфон переливається чай. Загалом, всі несправності, пов’язані з попаданням вологи всередину пристрою, відбуваються з вини самого користувача. Але при цьому не варто засмучуватися, адже спеціалізований центр допоможе вирішити проблему.+

Причиною такої несправності може стати навіть ситуація, на яку ви просто можете не звернути уваги. Не варто забувати, що такий складний пристрій потребує дбайливого ставлення. Наприклад, цілком достатньо натиснути клавішу включення мокрими пальцями. Досить дотримуватися певних правил, щоб захистити пристрій від потрапляння вологи. Звичайно, не варто діставати смартфон під час дощу. Ідеальним варіантом є використання захисного чохла. Також не рекомендується класти пристрій на стіл під час їжі, адже на нього можна щось розлити.

Що робити якщо Айфон намок?

Звичайно, від попадання вологи в пристрій ніхто не застрахований, саме тому, якщо все-таки трапилася така неприємність, необхідно відразу вимкнути iPhone. Після цього максимально швидко потрібно відправитися в сервісний центр. Звичайно, в таких ситуаціях ніколи шукати більш зручний і професійний центр, тому доводиться звертатися до першого-ліпшого. Щоб не зіткнутися з такою ситуацією, рекомендується заздалегідь записати контакти нашої спеціалізованої майстерні. Отримавши на ремонт такий агрегат майстри проводять его екстрену діагностику. Всі заходи по ремонту в цьому випадку виконуються максимально швидко, щоб контакти не встигли сильно окислитися.

Серед володарів iPhone існують помилкові думки, які можуть привести до більш серйозних проблем. Наприклад, після попадання вологи пристрій потрібно включити, щоб перевірити, чи працює воно. Тут потрібно розуміти, що включення смартфона в такому стані може стати причиною замикання контактів. Тоді пристрій доведеться не просто сушити, а й робити складний ремонт.

Деякі користувачі починають сушити пристрій прямо в домашніх умовах. Як правило, для цього використовується батарея або фен. Однак необхідно розуміти, що в цьому випадку тепле повітря не здатний потрапити на мокрі контакти. Тому і утворення корозії в цьому випадку не уникнути. Все це не тільки не допомагає, але й призводить до марної втрати часу, за яке контакти можуть окислюватися.

Витратять безцінний час і ті, хто спробує закопати iPhone в рисі. Ця божевільна ідея заснована на тому, що рис втягує в себе вологу. Але навряд чи він зможе висушити контакти намоченого пристрою, а тим паче запобігти корозію.

Що робити якщо айфон намок і не включається?

Спеціалізована ремонтна майстерня – єдине правильне рішення виправити ситуацію. Так, постарайтеся докладніше розповісти майстрам, що саме сталося. Інженери нашої компанії проводять ретельну діагностику, яка дозволяє виявити елементи, що вийшли з ладу. Варто розуміти, що потрапляння вологи є складною ситуацією, яку просто не можна спрогнозувати. Якщо малодосвідчений ремонтник неправильно висушить контакти, вони продовжать окислюватися. Тому довіряти цю роботу можна тільки сертифікованим майстерням, до яких і відноситься Mobifon. Після нашого ремонту наслідки намокання мобільного пристрою не виявляться навіть через певний час.

Що не варто робити:

  • Кидати телефон в сіль, цукор, рис та іншу субстанцію.
  • Вмикати.
  • Сушити феном, обігрівати іншими приладами.
  • Розкручувати телефон, щоб подивитися, що там всередині.
  • Підключати до зарядного пристрою.

Що варто зробити:

  • При можливості вимкнути.
  • Відразу занести в сервіс-центр.

Увага! При відтермінуванні ремонту ви ризикуєте, що апарат стане економічно не вигідно ремонтувати або ж вартість ремонту буде вищою у зв’язку з корозією яка збільшується, якщо вчасно не прийняти потрібних мір.

Залишити відповідь