Експрес-ремонт iPhone

Вибери свій iPhone

Ремонт iPhone (Айфонів) в Рівному та Рівненській області

Ремонт iPhone в Рівному на професійному рівні здійснюють фахівці сервісного центру Mobifon. Абсолютно всі поломки можна виправити на старих і нових моделях. Звичайно, кожен клієнт бажає заздалегідь знати, скільки буде коштувати такий ремонт. Для цього можна ознайомитися з прайс-листом, зазначеним на порталі “MobiFon.org”. Однак далеко не завжди можна заздалегідь дізнатися точну ціну, адже клієнт може не знати, який конкретно ремонт необхідний гаджету. У цьому разі майстер повинен особисто оглянути зламаний телефон. Після ретельного огляду та діагностики фахівець зможе повною мірою оцінити, наскільки важко “захворів” пристрій.

Якщо є механічні пошкодження, які видно неозброєним оком, інженери сервісного центру зможуть досить швидко визначити збитки. Однак мобільні пристрої можуть мати і приховані проблеми, на виявлення яких може піти не менше години. У цьому випадку ремонт починається тільки після ретельної діагностики. Однією з головних завдань нашого сервісного центру є апаратне виявлення всіх несправностей. Потрібно відзначити, що фахівці компанії звикли максимально дбайливо ставитися до техніки, яка здається в ремонт. Тому немає підстав переживати за свої пристрої.

Уваги заслуговує і той факт, що якщо ви збираєтеся ремонтувати свій девайс в нашому сервісному центрі, то діагностика буде проводитися абсолютно безкоштовно. Якщо після діагностики ви відмовитеся від ремонту, наприклад, віддавши перевагу іншому сервісу, то за діагностику доведеться заплатити. Потрібно розуміти, що для правильного визначення проблеми необхідно володіти не тільки особливими інструментами, але і спеціальними знаннями. Саме тому категорично не рекомендується здійснювати діагностику мобільних пристроїв самостійно. Адже в такому випадку навіть незначна поломка може перетворитися у серйозну проблему.

Якщо ви принесли гаджет на ремонт з іншого сервісу, то наші фахівці обов’язково будуть проводити діагностику. Як показала практика, не можна довіряти результатам діагностики інших сервісних центрів. У нашій компанії власні принципи виявлення проблем, тому ремонт починається тільки після проведення діагностики нашими фахівцями.

Пошкодження корпусу або екрану в iPhone (Айфоні)

Одним з найпопулярніших механічних пошкоджень мобільних пристроїв є пошкодження екрана. Навряд чи можна використовувати iPhone, дисплей якого весь покритий “павутиною”. Багато клієнти впевнені, що тут досить замінити скло, проте вони помиляються. Потрібно розуміти, що захисне скло і сенсорний дисплей у багатьох моделях iPhone є єдиним цілим. Саме тому в таких випадках необхідна повна заміна дисплейного модуля.

Заміна корпусу в Айфоні

Крім проблем з екраном часто зустрічаються деформовані корпусу. Як правило, в таких ситуаціях корпус доводиться міняти повністю. Навіть незначні пошкодження досить небезпечні гаджету. Якщо ваш телефон включається після падіння, його рекомендується показати спеціалісту. Це пояснюється тим, що незначні механічні пошкодження можуть пошкодити внутрішні деталі пристрою, наприклад, материнську плату. Фахівці Mobifon зможуть перевірити, наскільки правильно працюють усі внутрішні елементи iPhone після випадкового падіння.

Внутрішні деталі iPhone

Корпус мобільного пристрою надійно ховає в собі безліч внутрішніх деталей і модулів, що відповідають за правильну роботу. При необережному поводженні вони можуть виходити з ладу. Деякі з елементів не підлягають ремонту і потребують повної заміни. Так, наш сервісний центр проводити заміну камер, акумулятора, шлейфів мікрофона, зарядки і датчика наближення, Wi-Fi модуля, динаміка, контролера харчування, приймача сім-карти, інших елементів і мікросхем.

Однак необхідно розуміти, що заміна таких деталей може істотно розрізнятися у різних сервісних центрах. В сервісному центрі “Mobifon” інженери завжди застосовуються тільки оригінальні та якісні деталі, які дозволяють гаджету довгий час радувати свого власника справною роботою.

Для якісної роботи не обійтися без хороших знань пристрою і професійного устаткування. В сервісному центрі “Mobifon” ви знайдете високий сервіс обслуговування. Кожен працівник є справжнім фахівцем своєї справи. Середній досвід в ремонті подібної техніки інженерів Mobifon становить не менше десяти років. Можна здогадатися, що за такий період фахівці накопичили достатньо досвіду для проведення робіт будь-якої складності. Крім цього, є величезний асортимент професійних інструментів. Тут використовуються інфрачервоні паяльні станції, пірометри, мікроскопи і безліч інших високотехнічні інструменти.