Контакти

Ми також працюємо через кур’єрську службу “Нова пошта” по всій Україні

Правила пересилання телефону в наш сервісний центр

Правила пересилання телефону в наш сервісний центр

  • 1. Надішліть нам заповнену форму заявки на відправлення пристрої для ремонту. Після її розгляду наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити характер несправності. Якщо немає бажання оформляти заявку за допомогою спеціальної форми, завжди можна скористатися контактними телефонами нашого сервісу.
  • 2. Після узгодження ви відправляєте несправний телефон. При цьому варто пам’ятати, упакувати його необхідно відповідним чином. Не варто нехтувати позначкою “Крихкий вантаж”. Що стосується номера ТТН, то повідомляти нам його немає необхідності.
  • 3. Отримавши пристрій в руки, наш фахівець проводить його діагностику. У телефонному режимі вам буде повідомлена точна вартість ремонту і терміни його виконання. Після вашого підтвердження майстер приступає до роботи.
  • 4. У зазначені терміни менеджер нашої компанії зв’яжеться з вами, щоб повідомити про готовність ремонту. При цьому він уточнить дані, куди потрібно відправляти відремонтований телефон. Після відправки ми повідомляємо вам номер декларації, за яким ви зможете відстежити рух посилки.
  • 5. Оплатити нашу послугу з ремонту ви зможете за допомогою післяплати, отримуючи посилку. Також перевести гроші можна на банківську картку.

Якщо ви не проживаєте в місті Рівне, але виникли будь-які проблеми з телефоном, не варто переживати. З будь-якого міста України ви зможете надіслати нам свій несправний гаджет. Для цього рекомендуємо скористатися послугами кур’єрської служби “Нова пошта”.