10 міфів про заміну скла в iPhone: викриваємо штучно створені переконання Залишити коментар

Власники смартфонів від відомого по всьому світу бренду Apple, так само, як і решта, в процесі експлуатації смартфону можуть стикатися з різними проблемами. Одна з найбільш поширених − це розбитий дисплей (або скло?). А може, і зовсім тачскрін? Багато плутаються, не розуміючи різниці між цими поняттями. Давайте розставимо всі крапки над «і».

Отже, дисплей будь-якого iPhone складається з декількох конструктивних елементів:

 • Перше, що ми бачимо, беручи гаджет в руку − скло, яке покриває внутрішню частину дисплея
 • Під склом розташований тачскрін, що реагує на ваш дотик
 • Під тачскріном знаходиться матриця, яка відтворює зображення
 • Все це в зборі і є дисплейний модуль (дисплей)

Йдемо далі. При падінні екраном донизу може постраждати або один-два компонента, або ж повністю весь дисплейний модуль. Природно, що в останньому випадку необхідно провести заміну всього дисплея. Однак якщо у вас тріснуло лише скло, то можна без проблем здійснити заміну скла iPhone. Думки скептиків не вщухають досі: вони вважають, що раз дисплей йде в зборі, то це означає, що він нерозбірним. Як показує наша практика, такі чутки поширюють, швидше за все, продавці дисплейних модулів в зборі. При чому, ладно, якби це були оригінальні дисплеї належної якості.

Але що ми бачимо насправді? Китайські модулі, нехай навіть вони супер-хорошої якості, не зможуть змагатися зі склом найвищої якості, яке тільки можна знайти на ринку.

Докази? Будь ласка!

За роки роботи сервісний центр «Mobifon» накопичив багатий досвід і реальні докази. Пора розвінчати міфи, які наполегливо створюються дуже хитрими «підприємцями» − ми покажемо вам всю «кухню» зсередини. Милості просимо в сервісний центр по заміні скла на iPhone ««Mobifon». Ми покажемо, як здійснюємо цю процедуру, в яких умовах працюємо і чому якість нашої роботи не поступається заводській.

Заміна скла iPhone – міфи проти реальності

Міф №1− рамка відклеюється після переклеювання

Заміна скла iPhone – міфи проти реальностіХоча, ні, чому ж це міф. Якщо ви довірили таку відповідальну справу «Кулібіну» з невідомого сервісного центру, то це має місце бути. Буквально кілька років тому, принісши свій 5S в подібну майстерню, людина значно ризикувала: мало того, що їй поставлять скло жахливої ​​якості, так ще й зіпсують оригінальні модулі. Черговий пан «Самоделкін» неакуратно зрізав скло, а на його місце наклеював мотлох з Китаю (що, до речі, більшість продовжують робити і зараз).

Давайте ознайомимося з історією далі. Людина задоволена виходить з сервісу, але тут її осягає розчарування №1 − практично повна відсутність олеофобного покриття.

Так, добре. Не біда, можна наклеїти плівку або захисне скло. Проходить деякий час (ну як деякий − до першого серйозного нагріву) і за склом виступають крапельки клею, відклеюється рамка. Причина цього (крім неякісного скла) − невідповідний клей. Ми ж у своїй роботі використовуємо лише професійний, холодний клей, що не піддається термічній обробці. Як результат − рамка залишається на місці.

Міф №2 − погано працює сенсор (тачскрін) після заміни скла

Звичайно, це, мабуть, одна з основних проблем. Бажаєте знати, чому так відбувається? Давайте по порядку.

Почати варто з того, що прийшовши до майстрів, які з упевненістю заявляють вам, що новий модуль китайського виробництва краще, вам необхідно чемно попрощатися і піти звідти якомога швидше. А якщо серйозно, то подібна проблема може виникати в двох випадках:

При установці повністю нового модулю «підвального» виробництва
При нібито «заміні скла», коли насправді вам ставлять, знову-таки, повністю новий модуль (китайський, на жаль)
Повертаючись до витоків: пам’ятаєте, кілька абзаців тому ми описали з чого складається модуль? Так ось: коли наші майстри проводять заміну, вони встановлюють лише нове скло. Тобто, матриця і сенсор залишаються оригінальними! Виникає закономірне питання: але ж навіть при установці скла можна пошкодити сенсор. Так, ви маєте рацію − можна. АЛЕ! У боксах встановлено таке ж професійне обладнання, як на заводі, де виробляють iPhone і зіпсувати сенсор або матрицю нереально. Все ще сумніваєтеся? Тоді подивіться відео, як ми це робимо (тут буде відео, як ви говорили).

Міф №3− краще придбати новий китайський модуль, адже там же всі елементи нові − одним пострілом «убити двох зайців»

Ні, ні і ще раз ні! Чому ми так вважаємо? Ось основні факти, які свідчать явно не на користь китайських модулів:

Чутливість сенсора нижче в 5-6 рази, ніж у оригінального компонента!
Гамма кольорів матриці також набагато менше. Як результат − після установки модуля ви будете відчувати дискомфорт від того, що якість зображення значно впала: передача кольору не та, гортати стрічку з новинами не так приємно, а фільми дивитися так тим паче
Якщо вам і хочеться повністю змінити модуль, будь ласка, не ставте китайські аналоги. Вони ніколи не будуть працювати так чітко, як оригінальні.
Ну, ось подумайте самі: вартість заміни скла десь на 50-100 грн. дорожче. Ви не задавалися питанням, чому саме така ціна? У той же час, в іншому СЦ вам пропонують повністю НОВИЙ модуль, що складається з трьох елементів, за ціною нижче, ніж одне оригінальне скло. Ну не може бути в даному випадку дешеве якісним. На жаль, для тих, хто бажає заощадити − це факт. Відчуйте різницю між ЦІНОЮ і ЦІННІСТЮ. Так як дисплейний модуль у iPhone надійний, то навіть якщо ви заміните тільки скло, це буде набагато краще, ніж поставити новий, проти китайський модуль.

Міф №4 − з-під рамки вилазить клей

Знову-таки, не будемо сперечатися: таке можливо, а в українських реаліях ставлення до клієнта, який прийшов вам віддати свої гроші особливе, тому це два рази реально. Технічна сторона питання: чому це відбувається?

Подібна ситуація можлива, якщо в СЦ використовує застарілі технології та економить на основному − професійному обладнанні. Як тільки ми почали займатися заміною скла на iPhone, відразу ж дали слово, що будемо робити реально ЯКІСНО. Зрештою, на «халтуру» бізнес не побудувати, вірно?

Перш ніж взятися за перші замовлення, був досконально вивчений ринок устаткування і ми вибрали верстати, які виконані точно так же, як на заводі, де збирають iPhone. Вся різниця лише в масштабах. Лише за останній 2016-й рік, ми замінили скло на більш ніж 2500 тис. iPhone-ах. У всіх випадках заміни, клієнти не поверталися до нас з претензіями, що виліз клей. Ніколи.

А все тому, що необхідно використовувати сучасне, професійне обладнання. Ось і все.

Міф №5 − під склом видно плями

Тут можна посилатися на попередній пункт. При дотриманні технології все наклеюється так, як потрібно. Ніяких «розводів», бензинових плям або чогось ще. Якщо скло наклеєне непрофесійно, тоді так − буде пляма. Можливо навіть не одна, а декілька. Також можливий варіант, що вони будуть рухатися у вас під пальцями. Видовище так собі, ви згодні? Але ось дотримання заводської технології + дороге обладнання роблять свою справу. Мовчки і якісно.

Міф №6 − під склом збирається багато пилу і внаслідок цього воно дряпається

Так, так і ще раз так. Таке дуже часто трапляється в тому випадку, якщо поклейка нового скла відбувається, грубо кажучи, де попало. А, наприклад, ми в своїй роботі спираємося на обов’язкову чистоту боксів і не допускаємо туди потрапляння пилу. Заміна скла проводиться виключно в чистих робочих боксах, де встановлено обладнання. В іншому випадку, так − під склом буде пил, який зможе легко подряпати скло із зворотного боку, а також завдати шкоди тачскріну.

Міф №7 − відсутня гарантія на заміну скла та в разі чого, немає до кого і звернутися

У багатьох СЦ, а особливо − які пропонують встановити вам дисплейний китайський модуль (так-так, саме той, славнозвісний модуль с Китаю на 3 місяці), таке поняття як гарантія на скло або виконану роботу взагалі відсутнє. Ну, ось зовсім.

Зазвичай, вам починають розповідати про те, «що ви ж розумієте, ми не є офіційним СЦ по ремонту iPhone, а значить − не можемо надати гарантію». Як ви розумієте, це все виверти. У майстерні, де фахівці можуть поручитися за якість своєї роботи, ГАРАНТІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Що пропонує сервісний центр по заміні скла на iPhone ««Mobifon»?

 • Гарантія на скло
 • Гарантія на виконану роботу
 • Термін гарантії − 3 місяці

Чому всього лише 3 місяці, а не рік? Тому що ми впевнені в якості своєї роботи, в якості комплектуючих частин (скла) і в професіоналізмі співробітників. Кожен з них − технічний фахівець, який працює в даній галузі не один рік і знає, як правильно здійснити заміну скла.

Міф №8 − підручними засобами можна зробити не гірше, ніж на дорогому обладнанні

А ось це вже відвертий абсурд. Так-так, раз ми вже тут викриваємо міфи, так давайте це робити відверто: вручну, навіть з певним інструментарієм, але без професійного обладнання можна наклеїти нове скло. Якщо прикласти всі свої вміння і бути ну дуже акуратним, то можливо, це вийде зробити. Години десь за 4, так, десь так.

Ми сумніваємося що це те, чим вам необхідно займатися вдома у вільний час. Якщо вже і сталася неприємність, то краще віднести смартфон в те місце, де його зможуть реанімувати.

Підсумок: на дешевому обладнання або підручними засобами замінити скло на iPhone практично нереально. Імовірність що це діло успішно втілиться в реальність, приблизно дорівнює 10%.

Міф №9 − немає різниці, які комплектуючі використовувати, все одно вони на одній фабриці виробляються

Це досить поширене переконання і зараз ми постараємося пояснити, звідки воно взялося. Є завод під назвою «Foxcon» який за ліцензіїє «Apple» збирає всі їх продукти (на даній фабриці також здійснюється комплектування та пакування іншої електроніки світових брендів з готових комплектуючих). У свій час пішов міф, що ця компанія здійснює збірку всіх телефонів, комплектуючих і т.д. Справа в тому, що начебто якість однакова, так як все виготовляється на одній лінії. Але!

По-перше, даний завод збирає електроніку з готових деталей. По-друге, оригінальні комплектуючі виробляються також по ліцензії! А ще існують невеликі підприємства, де для здешевлення виробництва використовують старі і перевірені методи:

 • Неякісні матеріали
 • Некваліфікована робоча сила
 • Застаріле обладнання

Як результат − низька вартість кінцевого продукту (у нашому випадку скла) і масові продажі − мета досягнута. А кінцевому споживачу, тобто вам з нами, від цього один збиток. Тому, якщо замовити заміну скла на дешевий аналог (або китайський модуль в зборі), то вас чекають наступні проблеми:

 • Неякісна поляризаційна плівка
 • Відсутність олеофобного покриття
 • Слабке скло не в змозі витримати падіння з висоти 50 см − воно обов’язково трісне
 • Рамка не зможе щільно встати в корпусі і буде відклеюватися від нього
 • Каламутна поверхня, яка погіршує сприйняття інформації з дисплея

Міф №10 − нове скло занадто довго встановлювати, можна забути про смартфон на пару діб

У нашому сервісному центрі налагоджена мала конвеєрна збірка. Дороге, професійне обладнання, чисті бокси та руку справжніх фахівців − все це дозволяє здійснити заміну скла на iPhone протягом 30-40 хвилин (залежить від моделі телефону). Так, залишаються такі нюанси як черга і віддаленість вашого населеного пункту від СЦ, але сам процес триває не більше години.

Припустимо, ви живете на іншому кінці України. Надсилаєте смартфон Новою Поштою, ми вранці забираємо його, встановлюємо нове скло і відразу ж відправляємо смартфон назад. Як правило, на наступний день він вже у вас на руках − з новим склом високої якості і чудово працюючим тачскріном.

Замість епілогу
Ми розказали вам про найпоширеніші міфи, які умисно створювали на протязі довгого часу. Але досить жити у невіданні – пора відкрити очі на шахраїв, які переконують всіх, що заміна скла на iPhone неможлива. Будь-ласка, приходьте за адресою м. Рівне, вул. Чорновола 10 та переконайтеся самі у правдивості наших слів!

Залишити відповідь